"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Czwartek, 24 wrzesienia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
 
Życzenia
[ 0000-00-00 ]
Koleżanki i Koledzy związkowcy!
Szanowni Seniorzy!

Z okazji zbliżającego się Święta Kolejarza – które w bieżącym roku jest obchodzone w szczególnym czasie świętowania 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – życzę Koleżankom i Kolegom solidarności i determinacji w działaniu na rzecz polskiej kolei. Życzę, by nasze wspólne zabieganie o coraz lepsze warunki życia i kolejarskiej służby przynosiło rozwiązania satysfakcjonujące pracowników, które będą korzystne dla tych, którzy każdego dnia służą drugiemu człowiekowi.
W imieniu Rady Krajowej Sekcji Kolejarzy NSZZ „Solidarność” życzę wszystkim Pracownikom, Emerytom, Rencistom, a także Waszym Rodzinom błogosławieństwa naszych świętych patronów; życzę zdrowia, spokoju i pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy, satysfakcji z działalności związkowej.
Niech się spełniają Wasze marzenia. Gratuluję tym, którzy za swój trud zostali uhonorowani odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Przewodniczący Rady
KSK NSZZ „Solidarność”
Henryk Grymel

Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.