"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Piątek, 19 kwietnia 2024 r.
Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
 
Włodzimierz Janiak Kandydat na Przedstawiciela Pracowników do Rady Nadzorczej „Przewozy Regionalne” sp. z o.o.
[ 0000-00-00 ]
Lat 56,  wykształcenie wyższe, od 38 lat związany z koleją.

Motta życia i pracy:
„Wszystko, co byście chcieli, żeby Wam ludzie czynili, i Wy im czyńcie”,
oraz: „Uczyń zadowolonymi tych, którzy są blisko, a oddaleni sami przyjdą”.

Ponieważ nie jestem w stanie dotrzeć osobiście do każdego Pracownika, do każdej jednostki organizacyjnej PR, niniejszym w ten sposób pragnę złożyć serdeczne podziękowanie, każdemu z osobna i Wszystkim razem, Wszystkim Paniom, Panom, Koleżankom i Kolegom z Przewozów Regionalnych, którzy poparli moją osobę podpisując się na listach poparcia dla kandydata.
Dziękuję również Wszystkim Pracownikom, którzy poparli pozostałych kandydatów, gdyż świadczy to o ogromnej odpowiedzialności pracowniczej, o udziale w żywotnych interesach Spółki Przewozy Regionalne.
Zgłoszenie do Centralnej Komisji Wyborczej dokonaliśmy już 13 czerwca 2018 r., lecz bez Waszego udziału, nie udałoby się zebrać 1.201 podpisów poparcia w tak krótkim czasie.
Jednocześnie uprzejmie proszę, Wszystkich adresatów, Wszystkich Pracowników, bez względu na zajmowane stanowisko, czy pełnioną funkcję, bez względu na przynależność związkową, o poparcie mojej kandydatury w wyborach do Rady Nadzorczej Spółki Przewozy Regionalne.     
Pragnę być Waszym kandydatem, kandydatem Wszystkich Pracowników, uczynię wszystko, abyście byli dumni ze swojego wyboru.
    
Z wyrazami uszanowania

Włodzimierz Janiak
fot.SolkolArt
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.