"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Sobota, 18 maja 2024 r.
Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
 
Zaproszenie
[ 0000-00-00 ]
W dniu 16 czerwca br. na bocznicy kolejowej Pfleiderer S.A. w Wieruszowie od godz. 10.00 odbędą się Zawody w Wyścigach Drezyn Ręcznych oraz imprezy towarzyszące.
W zawodach mogą wziąć udział wszystkie chętne ekipy zgłoszone do dnia 30 maja br. drogą elektroniczną na adres: jzdzislaw23@wp.pl lub do godz. 10.00 w dniu zawodów.
Warunkiem udziału w imprezie jest terminowe zgłoszenie u organizatora ekipy składającej się z czterech pełnoletnich osób (Kategoria Pań i Panów). Zespoły zostaną przeszkolone przed zawodami z uruchamiania i zatrzymywania drezyny oraz ogólnych warunków BHP i zasad poruszania się po terenie kolejowym.
Zawody rozgrywane będą na dwóch równoległych torach ekipa, która wygra przechodzi dalej przegrana odpada. Zawody poprowadzi trójka sędziów instruktorów kolejowych, do których należy ostateczna decyzja, od której nie ma odwołania.
Zwycięskie ekipy otrzymają voucher na pobyt weekendowy w dowolnie wybranym ośrodku Natura Tour. Zdobywcy I, II, i III miejsca zostaną uhonorowani pucharami, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale.
Podczas zawodów będą organizowane konkursy z nagrodami. Posiłki z kuchni polowej i catering biesiadny.
Oprócz drezyn ręcznych wyścigowych uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w jeździe na rowerach szynowych. Atrakcją będzie Pociąg „pod parą” prowadzony parowozem TKh na trasie Wieruszów (Podzamcze) – Wieruszów Miasto – Bocznica Pfleiderer – Pieczyska – Czastary i z powrotem.
Nie można też zapomnieć o „maluchu” przerobionym do jazdy po torach wraz z zestawem wagoników.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w przypadku dużej liczby zgłoszeń decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Wszelkich informacji udziela Zdzisław Jasiński, tel. 608-014-342.
Zgłoszenia przyjmujemy mailem na adres: jzdzislaw23 @wp.pl
(iw)
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.