"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Czwartek, 24 wrzesienia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
 
Szanowni Kolejarze, Koleżanki i Koledzy
[ 0000-00-00 ]
Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy poparli moją kandydaturę, zgłoszoną przez Krajową Sekcję Kolejarzy NSZZ „Solidarność” na przedstawiciela pracowników w Radzie Nadzorczej PKP S.A., składając pod nią swój podpis.
Poparcie mojej kandydatury traktuję jako wyraz zaufania do mojej osoby i legitymację do reprezentowania Państwa interesów w Radzie Nadzorczej PKP S.A.

Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby mój udział w pracach Rady był jak najbardziej efektywny dla dobra kolei i wszystkich kolejarzy.
Warszawa, dnia 11.10.2016 r.
Henryk Sikora
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.