"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Niedziela, 5 lipieca 2020 r.
Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
 
List do Pracowników Członka Zarządu Przedstawiciela Pracowników PKP CARGO S.A.
[ 0000-00-00 ]


Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!
Jestem zaszczycony, że mogę reprezentować Was, w składzie pięcioosobowego Zarządu PKP CARGO S.A.
Po przeprowadzeniu procedury wyborczej na Przedstawiciela Pracowników w Zarządzie PKP CARGO S.A., Rada Nadzorcza PKP CARGO S.A. podjęła uchwałę powołującą mnie do Zarządu Spółki.
W swojej pracy będę korzystał z ponad trzydziestoletniego doświadczenia w sektorze kolejowym, a także wiedzy na temat spraw pracowniczych.
Przez lata dbałem o Państwa interesy prowadząc działalność związkową na różnych szczeblach. Byłem też Członkiem Zarządu ds. Pracowniczych i Administracyjnych, Pełnomocnikiem Zarządu ds. Strategii Personalnej oraz reprezentantem pracowników w Radzie Nadzorczej PKP S.A. i PKP CARGO S.A.
Mam świadomość, że aktualna sytuacja Spółki wymaga dużego zaangażowania zarówno kadry zarządzającej, jak i każdego z pracowników. Jestem przekonany, że rozwój naszej Spółki i podejmowanie przez nią nowych wyzwań może odbywać się tylko z Państwa udziałem.

W budowaniu przewagi konkurencyjnej jestem zwolennikiem innowacyjności i nowoczesności, ale zawsze z „ludzką twarzą”, z poszanowaniem praw pracowniczych oraz przyjaznych i profesjonalnych standardów, tworzących relacje pracodawcy z pracownikami.
Promuję dialog i jestem przekonany, że unikatowa wiedza i doświadczenie każdego z Państwa w połączeniu z dobrym, długofalowym i partycypacyjnym zarządzaniem, przyniesie oczekiwany dla Spółki efekt.
Jestem pewny, że razem możemy więcej, że wspólnie z każdym z Państwa oraz z całym Zarządem będziemy umacniać potencjał Spółki i jej wizerunek jako wiodącego w Europie, nowoczesnego kolejowego przewoźnika towarowego.
Wierzę w moc otwartej, dwustronnej komunikacji. Jako Członek Zarządu - Przedstawiciel Pracowników chcę zajmować się sprawami dotyczącymi zarówno dużych grup zawodowych, jak i indywidualnymi potrzebami każdego z pracowników. Dlatego zależy mi na poznaniu aktualnych istotnych kwestii pracowniczych. Zachęcam do kontaktu ze mną i do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
Moim celem jest współtworzenie PKP CARGO S.A. jako efektywnego i dobrze prosperującego przedsiębiorstwa z pewną pozycją biznesową oraz bezpiecznymi miejscami pracy.

Członek Zarządu
Przedstawiciel Pracowników

Zenon Kozendra
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.