"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Poniedziałek, 26 wrzesienia 2022 r.
Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
 
Życzenia Ministra Andrzeja Adamczyka
[ 0000-00-00 ]
Szanowni Państwo!

Z okazji Święta Kolejarza proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za codzienną, odpowiedzialną służbę.
Życzę Państwu, by zmiany, które są przed nami, były powodem do satysfakcji z wykonywanej pracy oraz dumy z przynależności do rodziny kolejarskiej.

Bezpieczna, rozwijająca się infrastruktura to nasza wspólna misja i wyzwanie. Rozwój kolei będzie dla kierowanego przez mnie resortu priorytetem. Dołożę wszelkich starań, by nasz wspólny wysiłek zaowocował pozytywnymi zmianami.
Życzę Państwu spełnienia planów zawodowych i zadowolenia z działań podejmowanych na rzecz tworzenia w Polsce silnej oraz bezpiecznej kolei.

Andrzej Adamczyk
Minister Infrastruktury i Budownictwa
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.