"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Piątek, 19 kwietnia 2024 r.
Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
 
Jesteśmy!
[ 0000-00-00 ]
Odpowiadając na liczne maile i telefoniczne pytania naszych Czytelników informujemy, że dwutygodnik Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ „Solidarność” – „WOLNA DROGA” wydawany w formie papierowej jest bez zmian (zgodnie z zawartymi umowami) nadal dostarczany wszystkim prenumeratorom, także indywidualnym, placówkom dyplomatycznym, posłom i senatorom RP, jednostkom użyteczności publicznej.
Z prenumeraty zrezygnowała PKP Polskie Linie Kolejowe SA podając jako powód:
Dalsze wykonywanie Umowy nie leży w interesie PKP Polskie Linie Kolejowe SA ze względu na umieszczanie w czasopiśmie „Wolna Droga” obraźliwych treści, które mogą naruszać przepisy Kodeksu karnego oraz których publiczne ogłaszanie nie leży w interesie Spółki.
Do powyższego i innych zarzutów podanych, jako powód odstąpienia od Umowy przez PKP PLK SA, odnieśliśmy się w artykule „Non possumus!” („WD” nr 12/672 - 10 czerwca 2015 r.).
Wszystkich Czytelników, którzy obecnie nie mają dostępu do gazetowego wydania dwutygodnika informujemy, iż można nas znaleźć w Internecie po adresami:
 
http://www.wolnadroga.pl
http://www.facebook.com/wolnadroga
https://twitter.com/WolnaDroga
Redakcja
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.