"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Piątek, 18 wrzesienia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
 
Oświadczenie Henryka Grymela ws. artykułu w Pulsie Biznesu
[ 2015-04-15 ]

W związku z informacjami zawartymi w artykule pt. „Kolejowi biznesmeni” w nr 67 Pulsu Biznesu z dnia 09.04.2015 r. o moich powiązaniach rodzinnych z właścicielami firmy ANTRA, a także sugestiami o powiązaniu mojej działalności związkowej z działalnością biznesową oświadczam:

Właściciele firmy ANTRA oraz żaden z pracowników tej spółki nie są ze mną w jakikolwiek sposób powiązani, ani rodzinnie, ani towarzysko czy tym bardziej biznesowo. Nie posiadam i nigdy nie posiadałem jakichkolwiek związków, czy kontaktów z firmą ANTRA.

Publikacja w Pulsie Biznesu godzi w moje dobre imię, a także podważa zaufanie do mnie jako działacza związkowego i Przewodniczącego Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ „Solidarność”. Te fałszywe informacje i insynuacje są kolejnym bezpardonowym atakiem na Sekcję Krajową Kolejarzy NSZZ „Solidarność” i moją osobę.

Oświadczam, że w obronie mojego dobrego imienia i wizerunku NSZZ „Solidarność” zamierzam wystąpić na drogę sądową.

Warszawa, 15 kwietnia 2015 r.                                                                 (-) Henryk Grymel

Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.