"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Wtorek, 26 wrzesienia 2023 r.
Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
 
Strajk ostrzegawczy 25.01.2013r.
[ 0000-00-00 ]
W związku z prowadzoną przez pracodawców prowokacją w formie nakłaniania pracowników do podpisywania oświadczeń dotyczących korzystania ze świadczeń przejazdowych, (w których określono ich zakres i zasady obowiązywania będące przedmiotem sporu zbiorowego) związki zawodowe informują, że na podst. Art. 12 Ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych podjęły decyzję o przeprowadzeniu 2-godzinnego strajku ostrzegawczego, który odbędzie się 25.01.2013r. w godz. od 7.00 do 9.00.
Zwracamy uwagę, że przerwa w mediacjach do 25 stycznia nastąpiła na wniosek strony pracodawców. Jak się okazuje została ona zarządzona tylko po to, aby działać metodą faktów dokonanych. Wobec powyższego pełną odpowiedzialność za uruchomienie i koszty strajku ponosi strona pracodawcy
Podpisali szefowie kolejowych związków zawodowych.

Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.