"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Wtorek, 26 wrzesienia 2023 r.
Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
 
Życzenia od Przewodniczącego SKK "S"
[ 0000-00-00 ]
 Z okazji zbliżającego się Święta Kolejarza życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom solidarności i determinacji w działaniu na rzecz pomyślności polskiej kolei. Życzę, by wspólna walka o godne warunki życia i pracy, koncentrująca się obecnie na zachowaniu świadczeń przejazdowych, przyniosła sprawiedliwe rozwiązania, by emerytom i rencistom nie odbierano tego, co wypracowali przez lata ciężkiej pracy.

Życzę wszystkim zdrowia, spokoju i pomyślności, tak w domach, jak i miejscach pracy. Życzę zadowolenia z wykonywanej pracy, satysfakcji z działań związkowych i społecznych.

                                                                          
Przewodniczący Rady SKK NSZZ „S”                                                                                                          
                                                                                            Henryk Grymel
                                                                                                         
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.