"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Piątek, 19 kwietnia 2024 r.
Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
 
Nowy prezes i nowy zarząd PKP S.A.
[ 0000-00-00 ]
Minister infrastruktury Sławomir Nowak powołał nowy zarząd spółki PKP S.A. Nowym prezesem będzie były współpracownik Leszka Balcerowicza Jakub Karnowski. Na wiceprezesów zostali wybrani: Maria Wasiak - dotychczasowy prezes spółki oraz Piotr Ciszkowicz - dotychczasowy główny ekonomista firmy Yang.

Minister Nowak zdecydował też o zmniejszeniu liczby osób wchodzących w skład kolejowej spółki. Zarząd PKP skurczył się z 6 do 3 osób.
(Źródło: nakolei.pl/IAR; fot.nakolei.pl)


 
Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.