"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Piątek, 19 kwietnia 2024 r.
Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
 
Zarząd PKP Intercity uniemożliwia odbycie obrad okrągłego stołu
[ 0000-00-00 ]

Z przykrością informujemy, że w związku z odmową udostępnienia przez Zarząd PKP Intercity Strefy VIP na Dworcu Centralnym portal nakolei.pl, jest zmuszony odwołać planowane na dzień 27 marca posiedzenie Kolejowego Okrągłego Stołu.

Portal nakolei.pl był przekonany, że tak ważna dla polskiego transportu kolejowego inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem i wsparciem wszystkich zainteresowanych stron mających wpływ na stan polskiej kolei. Niestety okazało się, że byliśmy naiwni. W korytarzach i gabinetach spółek PKP znajdują się jeszcze ludzie, którym zależy na zachowaniu status quo bez względu na prawdziwe dobro polskich kolei i ich pasażerów.

(Źródło: nakolei.pl; Fot. nakolei.pl)

Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.