"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Czwartek, 24 wrzesienia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
 
PKP Intercity wprowadza ICkarnet
[ 0000-00-00 ]
Od 12 marca PKP Intercity wprowadza do swojej oferty tzw. „ICkarnet”. Jest to okresowy bilet imienny, pozwalający podróżować wszystkimi pociągami Przewoźnika przez trzy kolejne dni. Jego cena to 260 zł.

„ICkarnet” to imienny bilet okresowy, z którego korzystać można na terenie kraju w klasie 2 pociągów PKP Intercity: Twoje Linie Kolejowe (TLK), Express (Ex), Express Intercity (EIC) oraz EuroCity (EC). W ramach karnetu pasażer może korzystać z dowolnej liczby przejazdów w terminie 3 kolejnych dni. Sam też określa czas rozpoczęcia oferty. Mogą to być zarówno dni robocze, np. poniedziałek – środa, jak i weekend np. piątek – niedziela.

Cena biletu wynosi 260 zł, jest zryczałtowana, czyli niezależna od odległości i liczby zrealizowanych przejazdów. W pociągach z rezerwacją „ICkarnet” uprawnia również do pobrania bezpłatnej miejscówki.

„Nowa oferta jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które przez klika dni z rzędu planują podróże. Warto korzystać z ofert, które łączą w sobie, tak jak w tym przypadku, kilka zalet: wygodę i dużą oszczędność finansową”
– mówi Małgorzata Sitkowska, rzecznik PKP Intercity.

„ICkarnet” można kupić w kasie biletowej lub za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży biletów e-IC, dostępnego na stronie www.intercity.pl W związku z tym, że karnet jest imienny, korzystając z niego należy mieć dokument, którego numer pasażer umieścił wcześniej na bilecie.

Więcej Informacji dotyczących ofert specjalnych PKP Intercity można znaleźć na stronie internetowej www.intercity.pl oraz w punktach informacyjnych. Osoby nie posiadające dostępu do Internetu mogą uzyskać informacje dzwoniąc pod numer Ogólnopolskiej Infolinii Kolejowej 19 757* (dla abonentów TP SA, koszt: 1,29 zł brutto za minutę), (22 / 42) 19 436 (dla abonentów wszystkich operatorów) lub 42 20 55 007 (z telefonów komórkowych).
(Źródło: Nakolei.pl/PAP

Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.