"SEMAFOR": podjęliśmy próbę przekazywania na łamach "Semafora" informacji i wiadomości, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników; informacji których nie znajdziecie na łamach oficjalnych dzienników....

WOLNA DROGA: Choć poszukiwanie prostych rozwiązań jest osadzone głęboko w podświadomości, a nieskomplikowany obraz rzeczywistości jest wygodny, nie zmusza do choćby chwilowej zadumy, do uświadomienia prawdy o traconym wpływie na własne losy, na otaczający świat - od poszukiwania prawdy nikt nas nie zwolni.

 
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław - Wielkanoc
 
Życzenia Przewodniczącego Rady KSK NSZZ „S”
[ 0000-00-00 ]

Koleżanki i Koledzy!

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2018 Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Życzę, by nadchodzący niepowtarzalny czas grudniowych spotkań był przeżywany w Waszych domach w pokoju i serdecznej bliskości z Rodziną.

Niech Nowy 2018 Rok będzie dla Was spełniony, pełen sukcesów i pokonanych trudności. Życzę w nim miłych zdarzeń i wartościowych spotkań. Życzę zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, które każdy nosi w sercu, zawodowej satysfakcji.

Niech Wam na ten czas świąteczny i nowe dwanaście miesięcy Boże Dzieciątko błogosławi.

Przewodniczący Rady KSK NSZZ „S”

Henryk Grymel

Copyright "Wolna Droga"
[X]
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.